Sdílet
 

Plně vybavená venkovní kuchyně

Datum vydání: 09.05.2014 | autor:

Systém Gourmet BBQ je příslušenství grilů značky Weber®, jehož základem je dvoudílný rošt s vyjímatelnou střední částí, kterou lze nahradit například pánví wok, kamenem na pizzu, nebo třeba speciálním litinovým roštem Sear Grate na přípravu steaků s perfektním mřížkováním. Systém lze umístit do grilů Weber® na dřevěné uhlí o průměru 57 centimetrů a od letošní sezóny je navíc součástí plynových grilů Spirit a Summit.

Gourmet BBQ Gourmet BBQ
Gourmet BBQ
Gourmet BBQ Gourmet BBQ
Gourmet BBQ
Gourmet BBQ Gourmet BBQ
Gourmet BBQ
Grilovací rošt s vyměnitelným středem v kulatém provedení – určený pro grily Weber na dřevěné uhlí s průměrem 57 centimetrů. Grilovací rošt s vyměnitelným středem v kulatém provedení – určený pro grily Weber na dřevěné uhlí s průměrem 57 centimetrů.
Grilovací rošt s vyměnitelným středem v kulatém provedení – určený pro grily Weber na dřevěné uhlí s průměrem 57 centimetrů.
Sear Grate – rošt určený pro searing čili prudké pečení vytvoří díky porcelánem smaltované litině perfektní grilovací mřížku. Sear Grate – rošt určený pro searing čili prudké pečení vytvoří díky porcelánem smaltované litině perfektní grilovací mřížku.
Sear Grate – rošt určený pro searing čili prudké pečení vytvoří díky porcelánem smaltované litině perfektní grilovací mřížku.
Díky doplňkům GBS tak lze venku na grilu připravit prakticky jakékoliv hlavní jídlo, přílohu či dezert dle vaší fantazie. Vysoce kvalitní součásti systému poskytují vedle flexibilního a praktického použití to nejlepší rozložení a stálost žáru pro prvotřídní pokrmy.

U zrodu grilů Weber stál před více než šedesáti lety Američan George Stephen, kterého přivedl pohled na kovovou bóji při plachtění k rozhodujícímu nápadu. Rozdělil ji na dvě části, spodní použil jako kotel a horní jako poklop. Prototyp kotlového grilu tak byl na světě a tím byl položen základ pro společnost Weber–Stephen Products Co. Dnes světoznámý Weberův kotlový gril proměnil v krátké době vzhled amerických zahrad a stal se symbolem grilování po celém světě. Pozornost si zaslouží nejen vysoká kvalita výrobků Weber, ale také požitek z grilování díky nesčetným možnostem systému GBS, pojetí „moderní venkovní kuchyně“ nebo kulinářskému umění na vysoké úrovni šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. V České a Slovenské republice je dnes oprávněno prodávat Weber grily téměř 100 autorizovaných prodejců.

Více informací na www.weber.com

 
Kámen na pizzu s madly – určený na přípravu chleba, pizzy, koláčů nebo dezertů. Kámen na pizzu s madly – určený na přípravu chleba, pizzy, koláčů nebo dezertů.
Kámen na pizzu s madly – určený na přípravu chleba, pizzy, koláčů nebo dezertů.
Stojan na drůbež – v designu dva v jednom z ušlechtilé oceli s odnímatelnou vložkou na kuře, ideální pro společnou přípravu zeleniny. Stojan na drůbež – v designu dva v jednom z ušlechtilé oceli s odnímatelnou vložkou na kuře, ideální pro společnou přípravu zeleniny.
Stojan na drůbež – v designu dva v jednom z ušlechtilé oceli s odnímatelnou vložkou na kuře, ideální pro společnou přípravu zeleniny.
Pánev – vyrobená z porcelánem smaltované litiny. Lze na ní připravovat například mořské plody či tortilly. Pánev – vyrobená z porcelánem smaltované litiny. Lze na ní připravovat například mořské plody či tortilly.
Pánev – vyrobená z porcelánem smaltované litiny. Lze na ní připravovat například mořské plody či tortilly.
Pánev wok – určená pro „vaření na grilu“ v asijském stylu. Je vyrobena z vysoce kvalitní porcelánem smaltované litiny. Pánev wok – určená pro „vaření na grilu“ v asijském stylu. Je vyrobena z vysoce kvalitní porcelánem smaltované litiny.
Pánev wok – určená pro „vaření na grilu“ v asijském stylu. Je vyrobena z vysoce kvalitní porcelánem smaltované litiny.
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Jaké bylinky jsou ideální pro grilování?Jaké bylinky jsou ideální pro grilování?

  Sůl je stále základ, byť mnozí kuchaři a gurmáni preferují „ochutnání“ potravin, jejich původní chuti, bez přísad. Ovšem co bylinky, jaké jsou ideální právě pro grilování?

 • Jak správně grilovatJak správně grilovat

  Rady jak správně grilovat lze též obalit do slova „zdravě.“ Důležité je přitom, jak zacházet při grilování s ohněm, jak se chovat ke grilovaným potravinám, ale i jak vybrat vhodné maso!

 • Vybíráme zahradní grilVybíráme zahradní gril

  Máte malou terasu a z doutnajícího dřevěného uhlí se vám kouř vždy nahrne do bytu? Nemáte rádi „hrátky s ohněm,“ ale sezónní grilování na zahradě ano? Jaký gril vybrat?

Diskuze na téma "Plně vybavená venkovní kuchyně"

Celkem komentářů: 1

Andrea 28.01.2016, 11:54:33

Já kuchyňské potřebuji bezvýhradně nakupuji na tomto e-shopu http://www.kuchyn-domov.cz. Když jsou slevy, který já si hlídám :), tak se potřeby dají koupit levněji než v kamenném obchodě.

Přidat nový komentář k  "Plně vybavená venkovní kuchyně"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE