Sdílet
 

Představujeme podlahové oleje Remmers

Datum vydání: 21.11.2011 | autor:

Pro ochranu a zušlechťování dřeva můžeme použít syntetické prostředky, ale v současnosti se čím dál větší oblibě těší přípravky na přírodní bázi. Značka Remmers nabízí oleje a vosky pro kvalitní ochranu dřevěných podlah i dřevěného nábytku. Jaké jsou oblasti použití těchto přípravků, jaké mají vlastnosti a jaké přednosti nabídnou naší podlaze nebo nábytku?

Foto: Remmers Foto: Remmers
Foto: Remmers
Dřevo jako přírodní materiál vyžaduje péči. Pro dřevěné podlahy, schodiště i nábytek je rozhodujícím faktorem životnosti investice do povrchové úpravy. Jednou z možností je použít oleje a vosky, které mu dodají odolnost, prodlouží jeho životnost, chrání jej proti mechanickému opotřebení a podtrhnou krásu dřeva. Výhodou je snadná obnovitelnost této vrstvy, která je na rozdíl od laku možná i lokálně.

Olejové a voskové přípravky jsou vyráběny z přírodních složek, což je předurčuje k použití právě na povrchy přírodních materiálů.
Foto: Remmers, Aidol Hartwasch-Öl Foto: Remmers, Aidol Hartwasch-Öl
Foto: Remmers, Aidol Hartwasch-Öl

Aidol Hartwasch-Öl

Aidol Hartwasch-Öl je prostředek na bázi přírodních olejů s bezolovnatými sušidly, který se používá pro ošetřování dřevěných podlah, parket, schodů, panelů, lišt i dřevěného nábytku. Povrch podlahy zanechává hedvábně matný, a protože neuzavírá póry, umožní dřevěné ploše dýchat.

Prostředek se snadno zpracovává, což šetří čas. Peníze ušetříme díky jeho dlouhé životnosti a trvanlivost. Povrch sám o sobě odpuzuje nečistoty, takže ušetříme za následnou údržbu podlahy nebo jiných dřevěných povrchů.

Pokud budeme chtít nátěr použít dodatečně, nemusíme se obávat nežádoucích přechodů mezi původní a novou vrstvou. I při dílčím nátěru působí povrch esteticky. Nátěr je možný bez přípravy.
Foto: Remmers, HWS-112-Hartwachs-Siegel - aplikace
Foto: Remmers, HWS-112-Hartwachs-Siegel - aplikace

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Jedná se o jednosložkový uzavírací vosk na bázi směsi vosku a oleje. Používá se především pro ošetření schodů. Na povrchu se vytváří odolný film, který chrání a zároveň zdůrazňuje strukturu dřeva.

Pro ošetření podlah

Pro naolejované a voskované dřevěné podlahy a schodiště je třeba zvolit správnou ošetřující péči. Pro tyto účely je vhodný Aidol Hartwachs Polish - čistící koncentrát s voskovými emulzemi. Můžeme jej použít pro prvotní čištění i pro následnou údržbu. Prostředek vytváří na povrchu plochy tenkou ochrannou vrstvičku z kvalitních vosků a chrání tak podlahu před opotřebením. 
Aidol Hartwasch-Öl Aidol Hartwasch-Öl
Aidol Hartwasch-Öl
HWS-112-Hartwachs-Siegel HWS-112-Hartwachs-Siegel
HWS-112-Hartwachs-Siegel
Aidol Hartwachs Polish Aidol Hartwachs Polish
Aidol Hartwachs Polish
CMP barvy

CMP barvy

Čáslav, Čáslav-Staré Město, Generála Moravce 38, 28601
Tel: 327 316 998
Web: http://barvy-cmp.eu
E-mail: mirek.percl@seznam.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

CMP barvy

Čáslav, Čáslav-Staré Město, Generála Moravce 38, 28601
Tel: 327 316 998
Mobil: 603 168 459
Web: http://barvy-cmp.eu
E-mail: mirek.percl@seznam.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Představujeme podlahové oleje Remmers"

Buďte první a napište komentář k  "Představujeme podlahové oleje Remmers"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE