Přijďte se poradit se specialistou na vytápění a větrání

Nestihli jste zatím návštěvu veletrhů For Arch a For Therm a řešíte projekt či stavbu rodinného domu? Využijte ještě zbývající čas do soboty 24.9.2016 do 17:00 hod.a přijďte se poradit ohledně možností vytápění a větrání. 

Specialisté na vytápění a větrání, kteří mají mnohaleté zkušenosti ze stovek reálných staveb, jsou vám plně k dispozici na stánku společnosti V-systém elektro k bezplatné konzultaci. Na stánku B 25 v hale 4 tedy můžete zkonzultovat váš projekt, podívat se na modely podlahového vytápění, vidět a (ne)slyšet v provozu jednotku pro řízené větrání s rekuperací tepla, vyzkoušet si nejlepší regulaci na trhu a také se dozvědět o aktuálních novinkách z těchto oborů.

Můžete si odnést informace, ale samozřejmostí je také možnost bezplatného návrhu technického řešení s rozpočtem zdarma a to pro rodinné domy vypracovaný do 24 hod. v pracovních dnech. Možností je také schůzka nad vaším připravovaným projektem s vaším architektem. Specialisté zdarma projektantovi v těchto oblastech také rádi pomohou.

A pokud byste se již na veletrh letos nedostali, objednejte si bezplatnou osobní schůzku přímo ve společnosti V-systém. Specialisté rádi přijedou v následujících dnech až za vámi a v klidu vše proberete.
Zdroj: www.v-system.cz
V-systém elektro s.r.o. Poslat poptávku