Potřebujete silnoproudé rozvody?

Potřebujete silnoproudé rozvody?

Ideální variantou pro úspěšné provedeni silnoproudých elektrických rozvodů je provázanost projekčního a realizačního oddělení. Jaké podmínky by měl splňovat dobrý návrh a co souvisí s vlastní realizací?

Svěřte elektroinstalační práce odborníkům!

Svěřte elektroinstalační práce odborníkům!

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům, byt nebo bytové jádro? Rekonstrukce či příprava nové elektroinstace je velice odborná činnost, která musí být provedena v souladu s normami, a proto je nutné vždy oslovit odborníky. Jak správně vybrat společnost, která elektroinstalační práce provádí? Rada je jednoduchá: svěřte tyto starosti do rukou odborníkům, kteří mají dlouhodobé zkušenosti a pro tuto činnost i patřičné oprávnění.

Chcete ovládat celý dům z jednoho místa?

Chcete ovládat celý dům z jednoho místa?

Při výstavbě či rekonstrukci rodinného domu, bytu nebo hotelu si zpravidla představujeme pohodlné bydlení s maximálním možným stupněm komfortu a současně i s výrazně nízkou spotřebou energie. Věděli jste, že toho lze dosáhnout nasazením speciálních automatických řídicích systémů dokonale regulujících spotřebu?

Je elektrické vytápění levné?

Je elektrické vytápění levné?

Pokud jste si zvolili elektřinu pro vytápění svého obydlí nebo ještě váháte, pak nepřehlédněte následující řádky, které jsou určené právě pro Vás. Vybírat můžete z akumulačních kamen, elektrického topidla bez akumulace tepla nebo tepelného čerpadla. Jaký z těchto tří způsobů vytápění je nejvýhodnější?