Už máte projekt svého nového domova? Obraťte se na odborníky! Zobrazit fotky zobrazit 12 fotek

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, základem je právě projekt. Ten musí být kvalitní a posloužit nejen vám, ale především stavební firmě, která bude vaše bydlení realizovat. Pro vás by měl být vyhovující především po dispoziční a vzhledové stránce, přičemž pro stavební firmu a řemeslníky po stránce obsahové a realizační. Projekty od české firmy G SERVIS CZ splňují hravě tyto požadavky a ještě mají něco navíc oproti ostatním nabízeným projektům.

Jsou to především dlouholeté zkušenosti projektantů, jejich pravidelné proškolování o nejnovějších technologiích a materiálech ve stavebnictví, zapracované zpětné vazby z realizací rodinných domů, dokumentace zpracovaná tak, aby stavebník ušetřil provozní náklady v budoucnu, výborná cena, která je pro všechny projekty shodná a v neposlední řadě například i taková maličkost jako je vodostálost tisku projektů, která vám zaručí, že s projektem se dá pracovat za každého počasí.

Typový neznamená stejný

Projekty G SERVIS jsou oblíbené nejen u stavebníků, ale také u realizačních firem. Díky perfektnímu zpracování stavebních detailů je pro firmy stavba domu hračkou. Navíc ve skutečnosti je každý projekt originál, přestože má přízvisko typový. Jak je to možné? Každý dům leží na jiném pozemku, může být trochu upravený a ve finále záleží jen na stavebníkovi, jakou vybere barvu střechy, fasády, oken nebo jestli přistaví pergolu či přidá garážové stání.

Z každé typovky tak vlastně vzniká originál, za který se žádný z majitelů stydět nemusí. Důkazem jsou fotografie domů, realizovaných dle typových projektů G SERVIS CZ.

Obrovský výběr za skvělé ceny!

Společnost G SERVIS CZ působí na českém trhu více jak 20 let. Za tu dobu stihla vyprojektovat přes 20 tisíc projektů rodinných domů a pokud se obrátíte na G SERVIS CZ, znamená to, že se obracíte na zkušené profesionály. Ve své nabídce má přes 1200 typů rodinných domů, ze kterých si vybere doopravdy každý. Samozřejmostí je též dodání ostatní potřebné dokumentace ke stavebnímu řízení. Průkaz energetické náročnosti, projekt osazení domu na pozemek, měření radonu, položkový rozpočet, výkaz výměr, projekty přípojek atd., to vše pro vás G SERVIS CZ zařídí. Projekt rodinného domu bez úprav pořídíte za 29 900 Kč a k dispozici je též výhodný balíček povinné projektové dokumentace, který obsahuje projekt domu, průkaz ENB a osazení domu na pozemek za skvělou cenu 37 990 Kč. Pokud koupíte výhodný balíček, ušetříte 5 890 Kč oproti nákupu každého projektu zvlášť.

Neváhejte tedy s nákupem projektu rodinného domu, jaro je ten nejlepší čas. 
Více informací na: www.gservis.cz