Sdílet
 
Klima, vzduchotechnika

Větrejte správně a hygienicky

Datum vydání: 11.03.2013 | autor:

Sonair je přívodní ventilátor pro decentralizované větrání, který zajišťuje kontrolovanou dodávku čerstvého a filtrovaného vzduchu. Zařízení tiše přivádí čerstvý, filtrovaný vzduch a vykazuje vysoké zvukově-izolační vlastnosti. Kromě toho řízené větrání pomocí Sonair zabraňuje nadměrným ztrátám energie způsobeným nekontrolovaným a nadměrným větráním. Sonair vytváří zdravé a příjemné vnitřní prostředí bez obtěžujícího venkovního hluku.

Množství čerstvého venkovního vzduchu se nastaví jednoduše na horní straně jednotky Množství čerstvého venkovního vzduchu se nastaví jednoduše na horní straně jednotky
Množství čerstvého venkovního vzduchu se nastaví jednoduše na horní straně jednotky

Provoz

Sonair je instalován na vnitřní stranu vnější stěny, odkud nasává venkovní čerstvý vzduch skrz potrubí ve stěně. Je vybaven zvukově-absorpční komorou, která pohlcuje venkovní hluk i hluk ventilátoru. Čerstvý vzduch je vertikálně přiváděn do místnosti přes filtr, výsledkem čehož je zdravé a komfortní prostředí. Množství dodávaného čerstvého vzduchu je nastavováno pomocí tlačítek na horní straně přístroje.
Sonair je dodáván ve dvou provedeních F+ a A+. Zatímco F+ přivádí pouze čerstvý venkovní vzduch, typ A+ nabízí možnost směšování a recirkulace venkovního čerstvého vzduchu s teplým vnitřním vzduchem Sonair je dodáván ve dvou provedeních F+ a A+. Zatímco F+ přivádí pouze čerstvý venkovní vzduch, typ A+ nabízí možnost směšování a recirkulace venkovního čerstvého vzduchu s teplým vnitřním vzduchem
Sonair je dodáván ve dvou provedeních F+ a A+. Zatímco F+ přivádí pouze čerstvý venkovní vzduch, typ A+ nabízí možnost směšování a recirkulace venkovního čerstvého vzduchu s teplým vnitřním vzduchem

Protihluková izolace

Sonair je vynikajícím řešením pro byty, školy a další prostory, kde je požadován útlum venkovního hluku. Sonair ve spojení s tlumícím potrubím je schopen utlumit venkovní hluk až o 56dB.

Filtrace vzduchu

Sonair je standardně dodáván s filtrem tříty G3. Tento filtr je používán v prostředí s běžným znečištěním. Filtr G3 odstraňuje 70 až 85% prachových částic větších jak 10 mikrometrů, včetně písku, vláken, pylu, vlasů a výtrusů. Sonair je také možné vybavit účinnějšími filtry (F6 nebo F9k), které jsou schopny filtrovat velmi malé částice. Filtr F9k je také vybaven uhlíkovou vložkou, která pohlcuje i pachy.

Snadná instalace

Sonair se instaluje na vnitřní stranu vnější stěny. Rozsáhlá nabídka stěnového potrubí, mřížek a dalšího příslušenství umožňuje instalaci Sonair na téměř libovolném místě, aniž by to ovlivnilo vnější vzhled stěny.

Firma ŠTORC TZB je dodavatelem komplexních systému větrání bytů, domů a kanceláří od předního evropského výrobce firmy Brink Climate Systems. Větrací jednotky od této společnosti jsou ve světě větrání pojmem kvality a tradice.

Zdroj: www.storc.cz
ŠTORC TZB s.r.o.

ŠTORC TZB s.r.o.

Benešov, Villaniho 2155, 25601
Tel: 317 726 847
Web: http://www.storc.cz
E-mail: info@storc.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

ŠTORC TZB s.r.o.

Benešov, Villaniho 2155, 25601
Tel: 317 726 847
Tel: 317 724 910
Tel: 739 289 521
Web: http://www.storc.cz
E-mail: info@storc.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Větrejte správně a hygienicky"

Buďte první a napište komentář k  "Větrejte správně a hygienicky"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE