Sdílet
 

Dobrý plot dělá dobré sousedy

Datum vydání: 01.08.2017 | autor:

V dnešní uspěchané době je potřeba určitě dobře a v klidu zrelaxovat a k tomu vám určitě pomůže plot Dekor. Celobetonová konstrukce vás plně oddělí od okolního dění a utlumí zvukovou zátěž sousedního provozu. Plot se přizpůsobí jakémukoli terénu a lze ho postavit i na svahu s velkým sklonem. Výhodou je jednoduchost založení plotu do terénu, kde není třeba budovat hluboký a dlouhý základ, ale pouze vyvrtat otvory pro osazení sloupků a ty potom zabetonovat. Další výhodou je rychlost výstavby, kdy zkušená četa je schopna postavit i několik desítek metrů za den.

Oplocení Dekor Oplocení Dekor
Oplocení Dekor
Systém tvoří železobetonové sloupky s drážkou a plotové desky, které se do drážek instalují. Osová vzdálenost sloupků je 2000 nebo 2500 mm a výška plotu je standardně 1800 a 2100 mm. Plotový systém vyrábíme v pěti barevných odstínech z kvalitního celoprobarveného betonu, který zajistí barevnou stálost po dobu minimálně 10 let. Pro zvýšení pevnosti jsou plotové desky vyztuženy betonářskou ocelí.

Plotové desky mají unikátní vzory, které byly vytvořeny pouze pro společnost PREFA BRNO a tyto vzory jsou na plotových deskách z jedné nebo z obou stran. Právě nově vyvinutá technologie, oboustranné plotové desky dělá tento plot velmi zajímavým. Nemusíte řešit kterou stranou do ulice. Více informací včetně programu pro návrh plotu na www.prefa.cz, www.betoneshop.cz

Plot DEKOR je plot, který se vám přizpůsobí.
Oplocení Dekor Oplocení Dekor
Oplocení Dekor
Prefa Brno a.s.

Prefa Brno a.s.

Brno, Židenice, Kulkova 4231/10, 615 00
Tel: 541 583 111
Web: http://www.prefa.cz
E-mail: prefa@prefa.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Prefa Brno a.s.

Brno, Židenice, Kulkova 4231/10, 615 00
Tel: 541 583 111
Mobil: 800 260 003
Web: http://www.prefa.cz
E-mail: prefa@prefa.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Skládané řádkové zdivo PlayBlok vyzývá k hraníSkládané řádkové zdivo PlayBlok vyzývá k hraní

  Realizací oplocení ze skládaného řádkového zdiva PlayBlok si vlastně hrajete s tvarovkami různých formátů, barev a povrchových úprav, jako když tvoříte mozaiku. A výsledek stojí opravdu za to!

 • PlotPlot

  Ploty jsou historicky spjaté s budováním lidských obydlí a sídel (dávnověké osady, hradby měst a hradů, ...). Ploty kolem našich pozemků měly ještě nedávno hlavně úlohy vymezovací a bezpečnostní stavby. Dnešní rozsáhlá…

 • Jak vybrat výplň nového plotu?Jak vybrat výplň nového plotu?

  Dřevěnou plotovou výplň, plastovou a nebo kovovou? Vždy záleží na tom, z čeho plot stavíme a jak jeho vzhled skloubit s okolními budovami včetně architektury, která dominuje našemu pozemku.

Diskuze na téma "Dobrý plot dělá dobré sousedy"

Buďte první a napište komentář k  "Dobrý plot dělá dobré sousedy"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE