Vysávejte svůj dům centrálně

Vysávejte svůj dům centrálně

Centrální vysavače jsou spolehlivým řešením rychlého a pohodlného úklidu domácnosti. Žádné elektrické kabely, přenášení vysavače, žádné víření prachu.

Centrální vysavač

Centrální vysavač

Prvním revolučním krokem pro úklid domácností byl před sto lety vynález firmy Elektrolux – vysavač. Tak také vznikly výrazy lux, luxování, skloňované dnes snad ve všech jazycích světa. A právě na tento vynález navazuje dnešní centrální vysávání, vynalezené už před 50 lety.

Vysávejte inteligentně s centrálním vysavačem

Vysávejte inteligentně s centrálním vysavačem

Chcete, aby úklid vašeho bytu byl co nejsnadnější a při vysávání se pochytaný prach nevracel zpátky do interiéru? Existuje jediné řešení, centrální vysavač, který vás navíc nebude rušit ani hlukem. Představujeme novinu ve vysávání – agregáty BEAM Platinum.

Centrální vysavače Husky nabízí doživotní záruku

Centrální vysavače Husky nabízí doživotní záruku

Plánujete pořídit centrální vysávání svého domu či bytu? Hledáte tradičně poctivou kvalitu a maximální životnost? Navštivte stánek G10 v hale č. 1 na stavebním veletrhu For Arch. Osaháte si zde bezkonkurenční novinky v centrálním vysávání.

Centrální vysavače Husky s doživotní zárukou!

Centrální vysavače Husky s doživotní zárukou!

Chcete svůj dům či byt vybavit centrálním vysavačem a požadujete tu nejdelší možnou kvalitu a tedy i záruku? Životnost nových vysavačů HUSKY AIR 10 je 25 let a po celou tuto dobu je na ně poskytnuta záruka, tedy doživotně.

Proč už nevyměníte centrální vysavač za klasický?

Proč už nevyměníte centrální vysavač za klasický?

Jakmile už ve svém domě jednou instalujete a rozvedete potrubní systém centrálního vysavače, k tomu klasickému se určitě nevrátíte. Bezprašný úklid (vzduch v místnosti nevíří), kvalitní filtrace vzduchu a jeho vypouštění mimo dům, praktičnost, eliminace elektrických kabelů a hlavně vysoká účinnost vysávání nečistot, to jsou hlavní výhody centrálního vysavače.

Vysávání hrou pro všechny členy rodiny

Vysávání hrou pro všechny členy rodiny

Centrální vysavače HUSKY jsou opravdu revolučním vynálezem na poli domácího úklidu. I vaše děti zvládnou s jejich pomocí vysát celý dům či byt snadno, rychle a důkladně. Aniž by musely rozmotávat kabely a vláčet za sebou těžké zařízení.

Vsaďte na centrální vysavače Husky

Vsaďte na centrální vysavače Husky

Nevysávejte prach stále dokola. Běžný vysavač prach vysaje a zase vyfoukne zpět do vysávaného prostoru. Raději vsaďte na výkonné centrální vysavače HUSKY.

Vysávejte prach a nečistotu efektivně

Vysávejte prach a nečistotu efektivně

Změna systému vasávání se rozšiřuje do stále více domácností. Centrální vysavač je zařízení, které je do vašeho bytu natrvalo integrované, nemusíte jej přenášet a je v každé místnosti vždy hned po ruce.

Důkladné a pohodlné vysávání s Husky

Důkladné a pohodlné vysávání s Husky

Čistý dům bez hluku a veliké námahy nemusí zůstat pouhým snem. S centrálními vysavači se může snadno proměnit v realitu. Systém centrálního vysávání je totiž v mnoha ohledech jedinečný – šetří nejen prostor v domě či bytě, ale i váš čas a především zdraví.
Jste-li přesvědčeni o tom, že bez centrálního vysavače se příští úklid vašeho domu či bytu již neobejde, zbývá si jen vybrat...

(R)Evoluce vysavačů

(R)Evoluce vysavačů

Baví vás vysávání? Nebo patří k vašim neoblíbeným, pravidelně se opakujícím činnostem s nehygienickým a nepříjemným vynášením prachem naplněných filtrů? Navíc pokud chcete udržet domácnost v čistotě, vysáváte i několikrát týdně. To všechno může změnit nastupující trend moderních systémů centrálních vysavačů, které znamenají markantní pokrok v této činnosti a mají široké pole působnosti. Už žádná překážející šňůra s přívodem elektřiny a těžce manipulovatelný hlučný vysavač. Kromě toho kvalita filtrů a výkonnost bezkabelových pevně umístěných vysavačů nemá v běžných typech konkurenci.

Uklízet bez starostí?

Uklízet bez starostí?


Ještě před několika lety byl u nás princip centrálních vysavačů v bytech a budovách jen málo známý.
V poslední době se však situace rychle mění, v novostavbách se systém stal standardní záležitostí a dokonce roste i počet stavebníků, kteří si již HUSKY instalují i ve stávajících objektech.