Jak sladit barevnost interiéru Zobrazit fotky zobrazit 8 fotek

Jak by měl správně vypadat náš interiér? Vybrali jsme ideální barevné řešení? Jaké vybrat barvy a jak je skloubit? Jak docílit, aby byl náš nový interiér krásný, moderní, vzdušný, ale přesto útulný? Tyto otázky, ale i mnoho desítek jiných, si klade každý, kdo si pořizuje nové bydlení. Ať už jde o rekonstrukci bytu či domu nebo stavbu nového. A jediná rada je v tomto případě nad zlato - nejvhodnějším způsobem, jak nic nepokazit, je svěřit vše odborníkům.

Architekti a designéři firmy ALNUS se podobnými problémy zabývají již čtvrt století. Vždy vycházejí z půdorysu interiéru a detailů konkrétního zadání, načež vytvoří kompletní návrh. Součástí tohoto návrhu je však vždy několik dispozičních variant a vícero designových řešení. Cílem je vždy vyjít plně vstříc požadavkům zadavatele. 
Samozřejmou součástí každého 3D návrhu je pak právě i barevné řešení interiéru. Na jeho základě si zákazník může vytvořit dokonalou představu o tom, jak bude jeho nový interiér vlastně vypadat. Návrhy jsou promýšlené do nejmenších detailů, přičemž je řešena nejen designová vyváženost hmoty, ale i barevné sladění jednotlivých částí interiéru a jeho vybavení.
Ve firmě ALNUS se při návrzích interiérů zabývají do hloubky i kombinacemi různých materiálů, které ladí přesně na míru dalším prvkům, jako jsou dveře, podlahy, nábytek, výmalba, tapety, sedačky, židle, závěsy nebo koberce.
Předložený výsledek je dokonalým návrhem interiéru od A po Z. Všechny detaily odpovídají funkční realizaci, kterou též řeší firma ALNUS vlastními silami. Výsledné interiéry jsou pak krásné nejen na papíře, ale i ve skutečnosti.

Svěřte své potřeby lidem, kteří řeší a realizují interiéry již 25 let. Doma i v zahraničí!
Zdroj: www.alnus.cz
ALNUS, spol. s r.o. Poslat poptávku