5 tipů, jak se snadno přestěhovat

5 tipů, jak se snadno přestěhovat

Čeká vás stěhování do nového bytu a přemýšlíte, jak vše zvládnout snadno a rychle, aniž byste přišli o nervy, natož pak třeba o vzácný čajový servis po babičce? Poradíme vám pět základních tipů, jak se snadno a rychle přestěhovat.

Stěhování

Stěhování

Máte postaveno a plánujete se do svého nového domku přestěhovat? Chcete-li a cítíte-li se na to, přestěhovat se můžete i sami, za pomoci několika přátel. Někdy je však lepší požádat o přestěhování stěhovací firmu a za službu si zaplatit.

Usnadněte si stěhování, jak jen to jde

Usnadněte si stěhování, jak jen to jde

Shánění kartónových krabic, balení, demontáž a montáž nábytku, stěhování a vyklízení nechte profesionálům. Jejich možnosti, vybavení, rychlost a zkušenosti vám ušetří nervy i čas.

Stěhujte se a vyklízejte bez stresu

Stěhujte se a vyklízejte bez stresu

Stěhování je pro mnohé z nás noční můrou. Je při něm totiž nutné na každý předmět několikrát sáhnout a několikrát jej přemístit. Nejprve se v místě původního bydliště nakupí stohy různých beden, bedýnek a krabic, z dlouho utajených zákoutí za nábytkem se na nás vyvalí hromady prachu a nakonec zjistíme, že některé kusy nábytku bude po jeho rozebrání těžké znova složit.

Stěhování bez problémů

Stěhování bez problémů

Řeknete-li svým známým, že se stěhujete, sepnou dlaně, zalomí ruce a s úděsným výrazem v očích na vás vychrlí: ´Tak to ti nezávidím. Já už bych se nestěhovala nikdy.´ Stačí však několik dobrých rad a hned je veseleji.

Jak zlikvidovat suť a odpad?

Jak zlikvidovat suť a odpad?

Bouráte svépomocí? Všude kam se podíváte je suť a odpad? A víte „kam s ním“? Tuto nerudovskou otázku si musí položit snad každý, kdo má po rekonstrukci nebo demoličních pracích na pozemku hromadu suti a dalšího netříděného odpadu a potřebuje se toho všeho zbavit. Jak na to? Na které praktické věci bychom neměli zapomenout? Vyplatí se odvoz svépomocí nebo vyjde levněji objednání firmy? A co všechno se vlastně počítá do ceny?

Jak si poradit se stěhováním?

Jak si poradit se stěhováním?

Stěhování je věda a pro mnohé z nás se stalo noční můrou. Velké množství krabic, námaha, bolavá záda a nekonečné hodiny uklízení. Navíc se objeví mnoho nepotřebných věcí i starých kousků nábytku. Kam s ním? A jak si poradit se stěhování klavíru? Odborníci mají odpovědi na všechny důležité otázky a protože mají techniku stěhování v malíčku, dokážou i zdánlivě nemožné. A pokud právě stěhujete nebo se na stěhování chystáte, pak pro vás máme užitečné rady a tipy přímo od profesionálů.

Lepší vyhořet, než se stěhovat

Lepší vyhořet, než se stěhovat

Snad každý při slově stěhování obrátí oči v sloup. Ne nadarmo se říká: lepší vyhořet, než se stěhovat. Něco pravdy na tom bude. Stěhování obnáší řadu zařizování a papírování, pokud se však chceme přestěhovat do svého vysněného domečku a nebo bytu, stěhování se nevyhneme.