Toužíte po bezpečnějším a chytřejším domově? Zobrazit fotky zobrazit 4 fotky

Pokud toužíte po bezpečnějším a chytřejším domově, pořiďte si motorický zámek DoorLock od společnosti Somfy, který se hodí téměř pro všechny typy dveří a který můžete ovládat odkudkoli a tím posunout hranice komfortu svého bydlení na zcela novou úroveň.

Chytré technologie dnes používá zhruba čtvrtina tuzemských domácností a další čtvrtina o nich uvažuje. Nejčastěji od nich uživatelé očekávají schopnost zabezpečení, zvýšení vlastního pohodlí a moderní design. A přesně to nabízí nový motorický zámek DoorLock od Somfy.

DoorLock – sdílení přístupu kdykoli a odkudkoli

Hlavní předností motorického zámku DoorLock je možnost dostat se domů kdykoli bez klíčů, což ocení většina zapomnětlivců, ale i rodiče, kteří tak mohou na dálku zkontrolovat, zda je zamčeno, stejně jako senioři, pro které bývá důležitá velice snadná ovladatelnost dveří. 
Motorický zámek je také velmi praktickým nástrojem, když pronajímáte nemovitost a chcete ji zpřístupnit na dálku a na omezenou dobu. Díky čtečce čipů a PIN klávesnici totiž můžete na dálku vygenerovat a zaktivovat (či deaktivovat) PIN kód pro přístup do nemovitosti a zároveň nastavit jeho platnost. Nebo můžete využít offline klíčenky. V rámci jednoho účtu lze vlastnit až 20 čipů, karet či klíčenek, přičemž počet uživatelů účtu je rovněž 20.

Somfy Doorlock je v neposlední řadě i vysoce kvalitním zabezpečovacím prvkem, protože jeho úroveň zabezpečení je shodná se standardy šifrování bankovních dat.

Mezi hlavní výhody Somfy Doorlock tedy patří:

  • vzdálené ovládání zámku přes chytrý telefon včetně přidání či odebrání uživatele
  • instalace bez vrtání a úprav dveří
  • historie každé aktivace zámku
  • bateriové napájení
  • vysoce bezpečný motorický zámek
  • možnost propojení se systémem řízení chytré domácnosti TaHoma
Více na www.somfy.cz
SOMFY, spol. s r.o. Poslat poptávku