EZS ochrání majetek i životy

EZS ochrání majetek i životy

Elektronická zabezpečovací a požární signalizace ochrání váš majetek, zdraví i životy. Ohlídá požár, zaplavení vodou, únik plynu, ale i kritické teploty prostředí.

K městu patří zeleň i bezpečnost

K městu patří zeleň i bezpečnost

Nové obory si žádají nové veletrhy. Výstava FOR GREENERY vás v březnu 2011 zavede do světa moderních výrobků a technologií při realizaci městské zeleně, mobiliáře a vybavení městských parků a jiných veřejných prostor určených k odpočinku. Patrná je souvislost právě s veletrhem FOR CITY, který nám letos v září představí vše pro vyšší bezpečnost obyvatel měst a obcí.

Nedejte jim šanci!

Nedejte jim šanci!

Protože se nám v redakci množí dotazy na téma zabezpečení, navštívili jsme jednu z firem, která se touto problematikou zabývá. Pan Václav Hájek, jednatel firmy PANDOR SAFE, odpovídá na naše a vaše otázky.

Jak levně ochránit majetek?

Jak levně ochránit majetek?

Pocit bezpečí je v dnešním uspěchaném světě plném nástrah velmi důležitý. A nejdůležitější je pocit bezpečí právě se svými blízkými - v soukromí svého domova. Vykradená domácnost totiž představuje nejen finanční újmu, ale i strach.

Léto - sezóna dovolených, ale i zlodějů!

Léto - sezóna dovolených, ale i zlodějů!

Chcete mít svůj byt či dům pod dozorem, i když jste na cestách? A chcete svůj majetek ochránit třeba i během zahraniční dovolené? Řešení je velmi jednoduché a dnes už každému i dostupné.

Chraňte se před zloději

Chraňte se před zloději

Ještě nemáte svůj dům, byt či kancelář zabezpečené před zloději? Elektronické zabezpečovací systémy sice něco stojí, však pocity naprostého bezpečí, ale i zajištění budoucích úspor, by nás neměly nechávat chladnými před preventivním řešením.

S Alerte je v bezpečí nejen váš majetek

S Alerte je v bezpečí nejen váš majetek

Kolik stojí záchrana lidského života? Možná se budete divit, ale někdy jen pár set korun. O čem je řeč? Zachránit život nám může aktivní způsob ochrany. Dnes budeme hovořit o detektorech úniku plynu. Stačí nepozornost nebo chyba a unikající plyn může ohrozit náš život. Taková situace se může stát každému prakticky každodenně. Přitom vzniklou nebezpečnou situaci může snadno vyřešit zabudování kvalitního systému čidel pro naší ochranu.