WC bez splachovacího kruhu ničí bakterie Zobrazit fotky zobrazit 1 fotku

Nečistoty a bakterie se nemají kde usazovat, pokud si pořídíte WC bez splachovacího kruhu. Toto WC je vhodné pro veřejné prostory i soukromé koupelny. K dodání je nyní nabízeno pro řady „iCon“, „4U“ a „Renova Nr.1.“

Jedním z kritérií, podle kterých lze vybírat WC, je i náročnost splachování, které ovlivňuje nejen tvar mísy, ale také konstrukce vnitřního kruhu. Vnitřní kruh však v každém případě, ať už je otevřený, uzavřený nebo polouzavřený, představuje záhyb a prostor, ve kterém se usazují nečistoty a bakterie. Řešením tohoto problému je WC bez splachovacího kruhu.

Společnost Sanitec představuje v rámci jarních novinek pod značkou Keramag jedinečné provedení závěsného WC a série iCon, 4u a Renova Nr.1 doplňuje o závěsné WC bez splachovacího kruhu. Unikátní technologie splachování umožňuje kompletní a dokonalý oplach sanitární keramiky. Keramická mísa je totiž vyrobena bez jakýchkoli záhybů, kde se mohou, a také se běžně usazují, nečistoty a bakterie.

Závěsná WC bez vnitřního kruhu jsou z hlediska jednoduché údržby ideální nejen pro veřejné prostory, ale i pro použití v soukromých koupelnách. Doporučit je lze všude, kde jde uživatelům na prvním místě o čistý vzhled a hygienu.

Závěsná WC bez vnitřního kruhu jsou za příplatek k dodání také s povrchem Keratect. Technologie WC bez vnitřního kruhu v kombinaci s patentovaným povrchem Keratect, na který Sanitec poskytuje záruku 30 let, je nepřekonatelná z hlediska hygieny a údržby.

Více na www.sanitec.cz