Zahradní altány, které vám vyrazí dech

Kdo by neznal zahradní altány, půvabné a stylové zahradní stavby, které se od besídek liší vnitřním uzavřeným prostorem okny a dveřmi. Co když vám však altán nabídne zcela nový pohled na trávení volného času?

Představujeme zahradní altány řady CUBE, ovšem CUBE, to není jen zahradní altán, jde o zcela nový pohled na možnost trávení volného času ve vaší zahradě. Je to venkovní prostor pro vás a pro vaše blízké, který se zcela přizpůsobí vašim požadavkům.

Že slovo CUBE znamená kostka, je určitě každému zřejmé, a skutečně se zahradní altány CUBE jako kostka také skládají. Záleží jen na vás, zda si pro svou relaxaci v přírodě zvolíte rozměr malý, nebo si kostky složíte tak, aby vznikl velký zahradní altán pro početnou rodinu. Individualita je v tomto případě téměř nekonečná, stejně jako lidská představivost.
Ale velikost není zdaleka vše, v čem se vám zahradní altán CUBE hodlá přizpůsobit, na řadě jsou též stěny. V závislosti na umístění altánu můžete volit dřevěné plné výplně, skleněné výplně, nebo skleněné výplně s dřevěným stíněním pro větší soukromí. Stěny též mohou, ale nemusí být tepelně izolovány. 
Do stěny, která je vstupní bránou do vašeho zahradního království máte na výběr z dřevěných dveří, použít ale lze i celoskleněné otevíratelné stěny v hliníkovém rámu. Volba je prostě opět jen na zákazníkovi.

Všechny dřevěné části altánu jsou vyrobené z masivního severského smrku té nejvyšší jakosti, což prodlužuje životnost stavby a minimalizuje údržbu. Střecha je potažena kvalitním šindelem s křemíkovým pískem, díky kterému střecha odolává vlivu UV záření. Na žádost je též možné altán vybavit kompletním okapovým systémem.
Zahradní altány CUBE jsou nabízené ve stovkách různých variant. Je jen na zákazníkovi, jak bude jeho kryté zahradní posezení veliké, zda stěny budou otevřené, zasklené, zda chce více světla, nebo dává naopak přednost intimitě za roletou. Nakonec lze za pěkného počasí v altánu CUBE i přespávat.

Altány CUBE nemusí sloužit jen k lenošení na pohovce či v křesílku, ale mohou být i zastřešením vířivky, domácím fitness, kuchyní, pracovnou, domácím kinem, zahradním apartmánem a mohou též mít prosklenou střechu, čímž získáme více světla ve dne a výhled na hvězdnou oblohu v noci. A cela unikátní je též zahradní sauna CUBE, která je plně izolovaná, moderního designu, s prosklenou prohřívárnou a předsíní. Sauna je dodávána jako stavebnice s manuálem, nebo na klíč s montáží a dopravou, je vybavena lavicemi a saunovými dveřmi. Jako doplněk lze volit saunová kamna na dřevo včetně komínového systému, bojler na ohřev vody, elektrické saunové topidlo a osvětlení.

Než si zvolíte ten pravý altán CUBE, který vám sedne na míru, inspirujte se nejprodávanějšími a tedy nejoblíbenějšími modely.
NOVINKA! Složte si sami svůj altán snů! Ve spolupráci s Norskou společností Viking Industrier jsme vytvořili kreativní web http://www.gardencube.cz. KLIKNĚTE A SAMI SI NAVRHNĚTE MÍSTO, ODKUD SE NEBUDETE CHTÍT NIKAM VRACET!

Zdroj: exteriery.cz