Sdílet
 
Zahradní, lesní technika

Sekačky John Deere překvapí širokým záběrem

Datum vydání: 06.08.2010 | autor:
Uvažujete nad tím, jak je vaše zahrada velká, ale na zahradní traktůrek nemáte peníze, prostor, nebo se vám zdá být zbytečnou investicí? Trávník je však třeba posekat a určitě by měl vypadat pěkně, být hustý a neztrácet zelený sytý odstín. Firma John Deere má pro vás řešení.
Foto: DAŇHEL AGRO
Foto: DAŇHEL AGRO
Foto: DAŇHEL AGRO, systém MowMentum Drive
Foto: DAŇHEL AGRO, systém MowMentum Drive
Máme pro vás novou benzínovou sekačku se záběrem 56 cm. Tyto sekačky jsou určeny pro všechny, kteří ocení nejen vysoký výkon a kvalitu sečení, ale i pověstnou spolehlivost strojů JOHN DEERE. Díky záběru 56 cm bude práce rychleji ubíhat a sečení se stane celkem zábavným koníčkem.

Záběr nové sekačky John Deere JM 36 nebo JM 46 vás nepřesvědčil?

Nabízíme tuto sekačku jako variantu 3 v 1, což znamená : mulčování, sečení a sběr v jednom. Máte možnost během chvilky sekačku se sběrem přestavět na stroj k mulčování nebo v případě vyšší trávy na sekačku ' jen' s bočním výhozem. Celá výměna zabere jen několik vteřin - bez použití klíčů či jiného nářadí. JM 46 je navíc vybavena elektrickým startování. Startování je tedy prováděno pomocí klíčku a odpadá tak táhání za lanko, běžné u standardních modelů.

O výkon sekaček se stará motor Briggs & Stratton o jmenovitém výkonu 2.3 kW. Materiál skeletu sekaček je z odolné oceli a výška střihu je nastavována centrálně jednou pákou. Výška sečení porostu je udávána mezi 30 a 107 milimetry. A velký koš o objemu 88 litrů pojme dostatečné množství posečené trávy. Navíc jsou sekačky vybavené systémem MowMentum Drive, kdy tlakem na  rukojeť určujete rychlost pojezdu.

Obě tyto sekačky doporučujeme k údržbě ploch do 2.500 m2.
Foto: DAŇHEL AGRO, mulčovací záslepka a startování jako u automobilu
Foto: DAŇHEL AGRO, mulčovací záslepka a startování jako u automobilu
DAŇHEL AGRO a.s.

DAŇHEL AGRO a.s.

Týn nad Vltavou, Havlíčkova 205, 37501
Tel: 385 721 213
Web: http://www.danhel.cz/
E-mail: sebenda@danhel.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

DAŇHEL AGRO a.s.

Týn nad Vltavou, Havlíčkova 205, 37501
Tel: 385 721 213
Mobil: 606 687 296
Web: http://www.danhel.cz/
E-mail: sebenda@danhel.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Sekačky John Deere překvapí širokým záběrem"

Celkem komentářů: 3

John deere 03.06.2012, 11:07:51

Já mam starší sekačku od John deere a nemůžu si jí vynachválit. Hliníkové chasi, naprosto bezvadná sekačka. Spolehlivě seká i mokrou trávum která u jiných sekaček běžně ucpe vstup do koše. Vždy jsem si myslel že JD je záruka 100% kvality. Je mi divné, že závada, kterou popisujete jim projde přes zkučebnu. Docela by mě zajímal výsledek reklamace.

problém se sběrem do koše 02.06.2012, 13:15:30

jestli se můžu podělit o mé čerstvé a ne příliš spokojené zkušenosti.Před týdnem jsem si zakoupil sekačku John deer JM 36,vypadá opravdu dobře v téom zelenm provedení.Nic méně po 15minutách sečení jsem zjistil že to je tak vše.Má obrovský nedostatek co se týče sběru trávy do koše. Po pár metrech se zacpe výhozní okýnko.Tzn, že z uvedených 80 litru sběracího koše naplníte max. 20litru a to jsem možna ještě přidal. V autorizovaném srvisu John deer mi doporučili po konzultaci se mnou výměnu mulčovacího nože, který je dodáván se sekačkou za nůž žací.Avšak John deer nemá v katalogové nabídce žací nůž šíře 56cm na tento typ sekačky,tak jsem obědnali nůž od konkurenčního výrobce Alko.Nůž však nemá boční hrany zabraňujíćí protočení nože na hřídeli sekačky.Proto mi mechanik v servisu tyto hrany na nůž navařil. Na první pohled paráda.Celá sranda mě stála 1800.-Kč. Výsledek je bohužel úplně stejný jak se starým nožem. Je mnoho jiných věcí co táto sekačka má za vady. Ja budu řešit reklamaci. Rád se na toto téma pobavít i s jinými třeba spokojenějšími zákazníky. Jestli reklamace dopadne úspěšně určitě si koupím Dolmark s hlinikovým šasím. A ještě za výhodnější cenu než jsem dostal oid John deeru.

24.06.2016, 12:18:49

Můžu jen potvrdit. Kapacita 80 litrů je teoretická.

Nahlásit příspěvek jako nevhodný

Přidat nový komentář k  "Sekačky John Deere překvapí širokým záběrem"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE