Sdílet
 

Hledáte inspiraci na cesty?

Vycestujte na FOR TRAVEL!

Datum vydání: 27.02.2009 | autor:
Spoustu skvělých tipů a především kontaktů získáte 5. až 8. března v pražském veletržním areálu Letňany, kde se bude konat veletrh cestování FOR TRAVEL. A pro velký úspěch ho bude i letos doprovázet Cestovatelský festival, který opět pořádá časopis Travel Digest!
Foto: ABF, a.s.
Foto: ABF, a.s.
Tuzemské i zahraniční dovolenkové zájezdy, zajímavá místa a památky, wellness a relaxace, aktivní dovolená, zážitková dovolená, agroturistika, dovolená pro rodiny s dětmi či pro seniory… Zkrátka veškeré aktivity, na které si ve spojení s cestováním vzpomenete, se představí na veletrhu cestování FOR TRAVEL. Ten i letos spadá pod FOR FAMILY – soubor veletrhů pro rodinu, bydlení a volný čas, které pořádá společnost ABF.

Grand Prix mezi dovolenými
Ačkoli se jedná teprve o druhý ročník For Travelu, mezi návštěvníky i vystavovateli už získal na popularitě. O tom svědčí počet zařízení, zaměřených na pohodové trávení volného času, která se přihlásila do soutěže Grand Prix. Vítězem, který si odnese hodnotnou cenu, bude nejlepší produkt či služba a vy můžete při vyhlašování vítězů načerpat skvělou inspiraci pro dovolenou na příští rok!

Pestrou nabídku jistě poskytnou i sami vystavovatelé. Jen namátkou: setkat se můžete například se zástupci Cestovní kanceláře HOŠKA – TOUR, Cestovní kanceláře DODO – Zbyněk Dokulil, společností INTERHOME, JAF – LIPNO, NOVASOL, Léčebných lázní Jáchymov a mnohých dalších. Nově se na veletrhu FOR TRAVEL představí i unikátní cestovní kanceláře (např. AUTOTURIST), hotely (např. FRANKŮV DVŮR) či realitní společnosti (např. LEO REALITY GROUP).
Travel Digest doporučuje
Rozhodně by vám však neměl uniknout ani doprovodný program, který letos připravuje i tým časopisu Travel Digest. Obav spojených s cestováním vás zbaví přednášející na odborných přednáškách (vystoupí zde členové Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a Asociace cestovních kanceláří České republiky). Jistě vám dají spoustu skvělých tipů a rad, od aktuálních témat z evropské legislativy až po možnosti dovolené pro seniory (více informací o veletrhu naleznete na www.for-travel.czwww.traveldigest.cz)

A co vás letos čeká na Cestovatelské festivalu? Především spousta zajímavých přednášek doplněných unikátními fotografiemi či promítáním filmů. S cestovatelem Vladimírem Plešingerem se vydáte do Konga, Tomáš Peterka vás zavede do Kolumbie a Daniel Balcar na Papuu Novou Guineu. Můžete se však také těšit na povídání o gastronomických specialitách z Holandska a Flander a pozor: prezentované dobroty se budou také ochutnávat!
ABF a.s.

ABF a.s.

Praha, Letňany, Beranových 667, 199 00
Tel: 225 291 111
Web: http://abf.cz
E-mail: info@abf.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

ABF a.s.

Praha, Letňany, Beranových 667, 199 00
Tel: 225 291 111
Web: http://abf.cz
E-mail: info@abf.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Kvalitní sportovní povrch – to je výhraKvalitní sportovní povrch – to je výhra

  Blahodárné účinky sportu na naše zdraví doplňuje zábava a společenský charakter. Snad právě proto kolem nás vznikají nová centra sportu, tělocvičny a areály pro sport. Na těchto místech se setkáváme s čím dál tím…

 • Nezničte cizí majetek kácením stromů!Nezničte cizí majetek kácením stromů!

  Každý strom má svou životnost. Ať už z hlediska stáří, onemocnění nebo z důvodu přírodního či mechanického poškození. Jsou ale i případy, kdy lidé chtějí strom odstranit z jiných důvodů. Ať už je to kvůli velikosti…

 • Co nového v Jihočeském krajiCo nového v Jihočeském kraji

  V této rubrice se dozvíte informace týkající se rozvoje regionu. Záměry kraje i představitelů měst a obcí v souvislosti s plánovanou výstavbou bytů či rodinných domů, informace o získávání nejrůznějších státních dotací…

Diskuze na téma "Hledáte inspiraci na cesty? "

Buďte první a napište komentář k  "Hledáte inspiraci na cesty? "

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE