Představujeme moderní sálavé vytápění

Představujeme moderní sálavé vytápění

Sálavé vytápění je nejmodernější způsob vytápění nejen domů, bytů, venkovních teras, infrasaun, ale dokonce i průmyslových hal. Přečtěte si, jaké řešení je pro vás nejvhodnější!

Moderní úsporné vytápění

Moderní úsporné vytápění

Sálavé teplo je velmi příjemné, můžeme jej přirovnat k vytápění kachlovými kamny. A právě úsporný infračervený topný systém PROFICOMFORT je nabízí.

Infratopení - topte levně a zdravě

Infratopení - topte levně a zdravě

Topíte na maximum a stejně máte pocit, že vás zebou nohy a ruce. Tepelnou pohodu v bytě zajišťuje účinná teplota okolních stěn, nikoliv vysoká teplota vzduchu, jak se mnozí domnívají. Ač máte příjemnou pokojovou teplotu vzduchu, sálající chlad ze stěn a podlah způsobuje to, že vás zebe. Řešením je infratopení, neboli infračervené topné panely, které díky okamžitému efektu a nízkým nákladům mohou zaujmout právě vás.

Vytápět výjimečnou technologií

Vytápět výjimečnou technologií

Trápí vás studené ruce a nohy? Topíte na maximum a výsledek žádný, jenom peněženka je lehčí? Řešení přináší infratopení nebo-li infračervené topné panely (IR). Pořizovací i provozní náklady jsou nižší a efekt se dostaví okamžitě. Představíme vám, jak tato technologie funguje.
Prezentuje ji společnost Montesolar spol. s r.o. zabývající se novými ekologickými a úspornými vytápěcími technologiemi – INFRAČERVENÉ TOPNÉ PANELY a zdroji energie, které lze dále využívat - SOLÁRNÍ PANELY.