Inspirujte se: Lamborghini v obýváku i kanceláři. Automobilová značka nabízí i luxusní nábytek Zobrazit fotky zobrazit 16 fotek

Jméno Tonino Lamborghini je spjato s vůní benzínu, řevem motorů a úchvatným designem. To poslední se povedlo převést i do nábytku. Podívejte se na novou kolekci.

Co přináší luxusní nábytek s útočícím býkem ve znaku? Evokuje to nejlepší, na co jsme zvyklí u vozů se stejným erbem na kapotě: nadčasový design, kombinaci jasných a ostrých linií a dynamických tvarů, a samozřejmě ty nejkvalitnější materiály a výrobní postupy. 

Nová luxusní kolekce nábytku, který je prezentován pod značkou Tonino Lamborghini Casa, je věnovaná domácnosti a kanceláři. Nechte se inspirovat a nahlédněte s námi do světa luxusu.

Kancelář, která promlouvá silným hlasem

Kancelář je v představách designérů Tonino Lamborghini Casa místo, které mluví za vás. Promlouvá jazykem mocných a úspěšných, abyste vy nemuseli prohodit ani slovo. Kolekce označená motoristicky znějícími písmeny „GT“ přináší neuvěřitelně silné kousky. 

Na první pohled zaujme symetrický a aerodynamicky stylizovaný stůl z tmavého mramoru Sahara Noir s pracovní deskou potaženou jelenicí. Stejný povrch zvolili u Lamborghini pro kancelářské křeslo, které asi nenechá nikoho na pochybách, s kým má tu čest. 

Ale i křesla pro hosty jsou tady od toho, aby se každá návštěva cítila jako VIP. Další kancelářské prvky pak nechávají hlavně vyniknout křeslo se stolem, ale jen na první pohled – ten druhý prozrazuje rafinovaný design, kožený povrch a ikonický býčí erb.

Střídmý luxus podle Lamborghini

Domácí nábytek se nese ve znamení luxusní střídmé elegance. Kolekce pro obývací pokoje zahrnuje sektorovou sedací soupravu Fibonacci, která kombinuje textilní materiály s pravou kůží.

Osmistěnný konferenční stolek dotváří atmosféru střídmých, ale efektních tvarů. Křesla pro hosty jsou pak povedenou kombinací luxusu, designu a domáckého pohodlí.

Ložnice ve znamení čistého luxusu

Postel značky Lamborghini definuje rafinované čalouněné čelo, které organicky přechází do nočních přihrádek. Další kusy nábytku na sebe nijak výrazně neupozorňují, ale jejich detaily prozrazují, jak tvořivě a poctivě se k nim návrháři postavili. Použité materiály jako je jasan Mocca a kůže hovoří za vše.

Italský nábytkářský a designérský podnik Formitalia, který nábytek pro Lamborghini vyrábí, má ve stáji ještě jednoho "automobilového" koně: nabízí také nábytek Aston Martin, podívejte se.