Inspirujte se pasivními domy na veletrhu FOR PASIV

Veletrh FOR PASIV je připravovaný na základě poptávky vystavovatelů a v návaznosti na schválené legislativy. Setká se na něm odborná a laická veřejnost, najdete zde i poradenské centrum a navštívit můžete konference, přednášky a školení na jednom místě. Navštivte jediný odborný veletrh v České Republice se zaměřením na energetickou náročnost budov a šetrné budovy (jejich výstavbu, provoz a likvidaci). Veletrh se koná 23. – 25. 1. 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany.

Jak stavět energeticky šetrné domy a jak docílit efektivního snížení energetické náročnosti již stávajících budov? Aktuální trendy a novinky v oblasti nízkoenergetického, pasivního a nulového stavění přinese druhý ročník veletrhu FOR PASIV.

Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových budov FOR PASIV je souběžně konaný s veletrhy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA.

Oborové členění veletrhu FOR PASIV

  1. Projekce, návrh, architektura a urbanismus
  2. Výstavba nových a snižování energetické náročnosti stávajících
  3. Stavební řešení (obvodové konstrukce, střešní konstrukce, výplně otvorů)
  4. Technologie a materiály (cihla, dřevo, izolace, …)
  5. Technické vybavení a zařízení (vytápění, výměna vzduchu, alternativní zdroje energie, vodní hospodářství, regulace a řízení, stínění, spotřebiče, …)
  6. Diagnostika a audity (výpočty proudění vzduchu a šíření vlhkosti, termovizní měření, vzduchotěsnost, endoskopické průzkumy, …)
  7. Poradenství, školení, audity, financování, ekonomika provozu
  8. Dotační programy a legislativa (normy)