Sdílet
 

Jak jednoduše zastínit zimní zahradu

Datum vydání: 07.06.2012 | autor:

Hezké chvíle strávené posezením v zimní zahradě nám mohou velmi znepříjemnit sluneční paprsky, které svým působením mohou ze zimní zahrady vytvořit skleník. Řešením tohoto problému je jednoduché a funkční zastínění, které ochrání před slunečním svitem i nežádoucími pohledy zvenčí a udrží v zimní zahradě stálé a příjemné klima.

Markýza Tenda Markýza Tenda
Markýza Tenda
Markýza Tenda C Markýza Tenda C
Markýza Tenda C
Řešením zastínění zimních zahrad je markýza složená z kvalitní pevné textilie a konstrukce, která se snadno ovládá. Zařízení obsahuje inteligentní řídící jednotku, kde je možné naprogramovat ovládání zastínění, i když sám majitel není doma. Zařízení je možné zvolit v široké barevné škále podle individuálních požadavků a je vhodné i pro velké, šikmé a rohové plochy. Pokud potřebujeme na zimní zahradě přesah, který zaručí dokonalé stínění a zároveň ochranu před deštěm, je zde řešení v podobě extra pevné markýzy, která se i u přesahu 1,5 m nekroutí a zůstává stále dokonale napnutá.

Jaké jsou hlavní přednosti tohoto zastínění?

Světlo a stín je možné nastavit podle individuálních požadavků díky pohodlnému ovládání motorů a řízení. Zastínění zároveň chrání proti nepříznivému počasí a samo zařízení odolává změnám počasí. Zastínění je vyrobeno ze stabilní a stálobarevné textilie, která je k dostání ve 220 provedeních a vyznačuje se velmi dlouhou životností. Konstrukce zařízení je nabízena ve třech základních barevných provedeních, za příplatek je pak k dostání dle individuálních požadavků ve všech barevných odstínech. Zařízení je chráněno před znečištěním, je bezúdržbové a téměř nehlučné. Tento typ zastínění je vhodný díky svému nadčasovému designu a provozu s velmi nízkou spotřebou energie do moderních staveb i bytů.
Zastínění zimní zahrady
Zastínění zimní zahrady
markýza Tenda plus
markýza Tenda plus

Jak ideálně zastínit velké plochy?

I pro zimní zahrady větších rozměrů je tady řešení pro jejich pohodlné zastínění. Zařízení vhodné pro tyto typy zimních zahrad se skládá z vodících lišt, předepínacího systému a v toči integrovaného svazku pružin. Všechny tyto součásti zaručují bezúdržbový provoz a dlouhou životnost. Permanentní napnutí pružin pak eliminuje zvuky - klapání a přenášení rezonance na zimní zahradu. Pro šikmá, svislá a rohová místa je pak určen model s protitahovým zařízením.

Co když chceme přesah?

Pro zimní zahrady s přesahem je určen speciální model zastínění s protitahovým zařízením, které je možné spojovat. Kazeta je odolná a pevná a tím je zabráněno kroucení textilie až do přesahu 1,5 m. Vodící lišta s protitahovým systémem zaručuje dokonalé vypnutí fólie. Zařízení dále obsahuje těsnící profil ke stěně zajišťující dokonalé přilnutí, čímž je zabráněno případnému zatékání. Celý stínící systém je k dostání i v lichoběžníkovém provedení.

Zdroj: www.hella.info
Markýza Tenda C Markýza Tenda C
Markýza Tenda C
Těsnící profil ke stěně Těsnící profil ke stěně
Těsnící profil ke stěně
Vodící lišta Tenda C Vodící lišta Tenda C
Vodící lišta Tenda C
HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA stínící technika s.r.o.

Praha, Chodov, Türkova 828/20, 14900
Tel: 272 765 275
Web: http://www.hella-czech.cz
E-mail: praha@hella.info
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

HELLA stínící technika s.r.o.

Praha, Chodov, Türkova 828/20, 14900
Tel: 272 765 275
Web: http://www.hella-czech.cz
E-mail: praha@hella.info

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Jak jednoduše zastínit zimní zahradu"

Celkem komentářů: 1

Rolete 24.08.2016, 15:21:56

super rolete

Přidat nový komentář k  "Jak jednoduše zastínit zimní zahradu"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE