Jak vypadá ergonomická kancelář? Zobrazit fotky zobrazit 12 fotek

Součástí ergonomicky vybavené kanceláře jsou výrobky, které slouží nejen k zajištění komfortu při práci, ale také produkty, které napomáhají předcházet úrazům a bolestem souvisejícím s výkonem kancelářské práce.

Součástí vybavení ergonomické kanceláře jsou ergonomické bederní opěrky, chlazené i vyhřívané nožní opěrky, organizéry na stoly, zdravotní podložky pod myš a zápěstí, podstavce pro notebooky a tablety, stojany pro PC a monitor a také výsuvy pro klávesnice. Obecně jde o výrobky, které by v žádné kanceláři (ale i domácnosti) rozhodně neměly chybět. Na všechny tyto výrobky poskytuje kancelar24h.cz záruku 5 let! Zajištěna je navíc přeprava až k vám domů ZCELA ZDARMA!

Především pak výrobky, které předcházejí bolestem při dlouhodobé práci, patří mezi produkty vysoké kvality a doslova nezbytnou součást každé kanceláře.

Bederní opěrky

Bederní opěrky jsou nezbytnou součástí zdravého sezení. Pokud vaše kancelářská židle nedisponuje bederní zádovou opěrkou, je tento výrobek pro vás nezbytností. Nesprávnou polohou při dlouhodobém sezení si můžete přivodit nepříjemné bolesti zad a v nejhorším případě až deformaci páteře. Bederní opěrky napomáhají správné poloze při sezení a předcházejí tak těmto zdravotním problémům.

Nožní opěrky

Nožní opěrky pomáhají proti bolestem nohou. Nabízené jsou chlazené i vyhřívané podložky pro chodidla. Nožní opěrky napomáhají správné poloze sezení u počítače a poskytují úlevu od bolesti pro chodidla při dlouhodobé práci.

Podložky pod myš a zápěstí

Podložky pod myš a zápěstí představují prevenci karpálního tunelu, což je velmi časté onemocnění a příčina bolestí zápěstí při dlouhodobé kancelářské práci. Správná poloha zápěstí při práci u PC je prostě nezbytností. Z tohoto důvodu jsou nabízené podložky s podpěrou zápěstí, které zajišťují správnou polohu zápěstí a předcházejí tak tomuto onemocnění.
kancelar24h.cz - Kancelářský nábytek ihned Poslat poptávku