Proklikejte se k perfektní střeše Zobrazit fotky zobrazit 4 fotky

Novinka v sortimentu LINDAB CLICK je unikátní stavebnicová krytina vzhledově velmi podobná klasické, profesionálně pokládané falcované krytině. K montáži unikátní stavebnicové krytiny ovšem není třeba odbornosti a zvláštních zkušeností. Díky systému zámkového spojování se jednotlivé lamely do sebe vzájemně jednoduše zaklapnou a střecha je hotova.

Střecha je položena EXTRÉMNĚ RYCHLE s kvalitou jako od profesionála. Bezúdržbová povrchová vrstva z HB Polyesteru zaručuje vysokou odolnost a životnost minimálně 40 let bez nutnosti natírání. Patří mezi lehké krytiny (5 kg/m2), díky čemuž je mimořádně vhodná na rekonstrukce starších objektů nebo pro horské oblasti s vyšším výskytem sněhu. Záruka na krytinu je poskytována v délce 30 let.

Krytina se stojatými drážkami patří k nejodolnějším způsobům zastřešení. Je neodmyslitelně spojována s českými horami, kde má dlouhodobou tradici a střechami s nízkým sklonem. LindabClick je určena pro střechy se sklonem 7o a více. Vybírat lze z šesti klasických barev – červené, černé, stříbrné, šedé a metalické antracitové.

Více o novince LindabClick najdete na www.lindabstrechy.cz.

Rychlá pokládka stavebnicové krytiny LindabClick

Pokládka krytiny Lindab Click je technicky nenáročná a časově velmi efektivní. Jednotlivé pozinkové lamely jsou široké 50 cm a dlouhé až 6 m a pokládají se na bednění nebo laťování na klasickou paropropustnou izolaci. 
TIP: Před montáží si rozpočítejte šíři střechy dle šíře lamel a připravte si první a poslední pás ve stejné šířce. Estetický dojem ze střechy bude lepší, protože krajové pásy budou stejně široké. V případě prostupů střechou je vhodné připravit si rozložení pasů tak, aby prostupy neprocházely drážkami.

Stručný přehled výrobních řad Lindab:

  • Lehké střešní krytiny Lindab (5 typů)
  • Okapový systém Lindab Rainline
  • Zastřešení plochých střech systémem Lindab Roof 
  • Trapézové plechy Lindab Coverline 
  • Drážková krytina Lindab Seamline, Lindab Click
  • Bezpečnostní prvky střech Lindab Protect, Safety