Jak opravit poškozené desky stolů

Jak opravit poškozené desky stolů

Zdá se, že deska stolu, který jste delší čas používali, dosloužila? Je vám to líto? Zkuste desku zrenovovat a stůl bude zase jako nový.

Jak vybavit jídelnu?

Jak vybavit jídelnu?

Příprava pokrmů je jedním ze znaků kulturních zvyklostí. Nejen samotné jídlo, jídelní servis a skleničky potřebujeme ke stolování. Podle velikosti rodiny potřebujeme také odpovídající jídelní stůl a hlavně pohodlnou pevnou jídelní židli. Jídelní kout tak nejen ovlivňuje zážitek z jídla, ale stává se i místem příjemného posezení celé rodiny. Jak správně vybrat jídelní stůl a židli?

Jíst v pohodlí a klidu není sen

Jíst v pohodlí a klidu není sen

Při zařizování kuchyně nebo jídelního koutu mnozí z nás dbají na praktičnost zejména kuchyňské linky, zatímco u části místnosti určené ke konzumování jídla si dáváme záležet hlavně na designu. Zkušenosti mnohých uživatelů ovšem velí jasně – myslete na praktičnost a pohodlí jídelního koutu, dokud je čas. Při zařizování jídelny bychom se měli řídit nejdůležitějšími ergonomickými pravidly. Samozřejmě, že přitom musíme brát v úvahu i prostorové dispozice našeho bytu, nikdy bychom se ovšem neměli snažit beze zbytku naplnit naše představy o vzhledu kuchyně na úkor pohodlí při jejím užívání.

Nekvalitní židle značí pro dítě katastrofu

Nekvalitní židle značí pro dítě katastrofu

Vysoká dětská židle patří mezi nábytek, který se ve Vaší domácnosti zdrží jen omezenou dobu. Tedy, tak dlouho, než nám ratolesti vyrostou.
Při výběru dětské vysoké židle bychom měli být velice opatrní. Nekvalitní židle znamená pro Vaše dítě velké nebezpečí. Bohužel na trhu se takové výrobky běžně objevují. Jak je poznat?