Jak se zbavit vodního kamene

Jak se zbavit vodního kamene

Také jste se při vánočním úklidu setkali se zdánlivě neřešitelným problémem – vodním kamenem? A třeba na vodovodní baterii? Poradíme vám, jak vodní kámen odstranit.

9 rad pro intenzivní jarní úklid domácnosti

9 rad pro intenzivní jarní úklid domácnosti

Pokud se přece jen rozhodnete vyhrnout si rukávy a přivítat jaro kompletní „debordelizací“ svého bytu, je lepší hledat způsoby, jak si úklid co nejvíc usnadnit. Jaké známe moderní prostředky pro jarní úklid?

Úklidové prostředky Ekochem a Sonet!

Úklidové prostředky Ekochem a Sonet!

Plánujete důkladný úklid u sebe doma či ve firmě? Kvalitní čistící prostředky vám práci usnadní, ušetří čas a zajistí lepší výsledný efekt. Představme si pomocníky při úklidu, které přinášejí značky Ekochem a Sonet.

Jak ošetřovat a udržovat nábytek

Jak ošetřovat a udržovat nábytek

Na celkovém výrazu interiéru se podílí mnoho aspektů – na prvním místě sídlí jednoznačně nábytek. Přírodní vzhled pravého dřeva, sedačky potažené atraktivní kůží, měkounké čalouněné křeslo s pestrým vzorem – čím dál častěji v této oblasti investujeme do kvalitních a krásných materiálů. Jak to ale udělat, aby tato – někdy finančně dost náročná investice byla pokud možno jednorázovou záležitostí a nábytek nám dlouho vydržel s vizáží právě koupeného kusu? Odpoveď zní zdánlivě jednoduše: o nábytek se musíme starat. Jak na to? Který prostředek či způsob použít na ten či jiný materiál?