Betonová zahradní architektura pro náročné zákazníky

Betonové nášlapy v provedení imitace dřeva nebo kamene jsou svými detaily a odolností vůči otěru asi to nejkvalitnější, co se na trhu nabízí. Inspirujte se.

Prvky jsou mrazuvzdorné a stálobarevné. Všechny druhy jsou vyráběny v několika vzorech, což při pohledu ještě více posiluje věrohodnost dřeva nebo kamene. Jako dlažba jsou tyto prvky určeny hlavně pro použití kolem domu a v zahradě.
Při položení nášlapů do zatravněných ploch je vhodné v místech, kde bude nášlap položen, vyříznout trávník do hloubky 5 cm.
Vhodným doplňkem pro vaši zahradu jsou i betonové palisády v imitaci dřeva, které můžete použít jako ohraničení záhonů, případně vybudovat jednoduchým způsobem kompostér od dřeva k nerozeznání. Pokud budete chtít vytvořit terénní nerovnosti, poslouží vám k tomuto účelu betonový kmen s imitací dřeva. Pro vytvoření zídek a plotů jsou vhodné tvarovky GARDELOT, které jsou celoprobarvené a pohledové ze všech stran. Umožňují i výsadbu květin. Dalším prvkem pro toto využití je betonová cihla, která v zahradě vytvoří krásný detail z klasického materiálu. Všechny produkty můžete zakoupit na stránkách www.prefa.cz a www.betoneshop.cz.
Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH 20. – 24. 9. 2016, na volné ploše 1V23.