Projekt rodinného domu G Servis je sázkou na jistotu!

Chystáte se stavět a v hlavě se vám hromadí spousta nezodpovězených otázek? Pokud mezi ně patří jedna z těch nejdůležitějších, bez čeho se při stavbě domu rozhodně neobejdete, čtěte dál. Základem všeho je kompletní projektová dokumentace, která bude připravená pro realizaci stavby. Bez ní do země prostě "nekopnete". Projekty G SERVIS jsou dodávané v nadstandardní kvalitě v pěti vyhotoveních a jsou vytištěny tzv. vodostále. Co to znamená? Že je ani vaše slzy radosti či chvilkové stavebnické deprese nedokáží poničit. 

Výhodný balíček aneb povinná dokumentace se slevou

Každého z vás pak určitě zajímá, jak ušetřit. Proto byste měli zpozornět, protože G SERVIS pro své zákazníky připravil tzv. 'Výhodný balíček povinné dokumentace' se slevou 5 590 Kč, který obsahuje:
  • Typový projekt rodinného domu za běžnou cenu 28 600 Kč 
  • Projekt osazení domu na pozemek za běžnou cenu 9 990 Kč 
  • Průkaz energetické náročnosti (ENB) za běžnou cenu 3 990 Kč 
Celková cena po vaší slevě = 36 990 Kč

Slovo G SERVIS projektanta Honzy Korejtka

'Rozhodli jste se stavět a máte v hlavě i pár strašáků, kteří vás od tohoto záměru odrazují? Zbytečně se obáváte, protože ani stavba vás nemusí připravit o klidný spánek. Budete-li mít k dispozici kvalitní projekt, žádné katastrofické scénáře se dít nemusí. Naše technická řešení všech konstrukcí jsou v projektech podrobně rozpracovaná z důvodu následného spávného provedení jednotlivých detailů, a tím zachování dlouhodobé funkčnosti. Technická zpráva obsahuje materiálovou specifikaci a jsou v ní nadefinované i všechny úpravy povrchů. Nechybí ani kalkulace spotřeb materiálů pro různé varianty střech a krytiny a také rozpočet zdiva. V kombinaci s výkazem výměr se vám dostává do rukou účinná zbraň proti nepoctivým obchodníkům.

Výkresy obsahují standardní informace předepsané vyhláškou 499/2006 Sb. ve znění novely č. 62/2013 Sb. o dokumentaci staveb. Každý má jasně definované okrajové podmínky použití, například sněhovou oblast nebo základové poměry. 
V naší společnosti se všichni snažíme předcházet problémům, a proto řešíme i ty nejmenší detaily. Podceňovat není radno ani stacké posouzení a požárně-bezpečnostní řešení. Základem pro bezpečné užívání domu jsou tak statické výpočty. Kvalitní stavbu vám zaručí rovněž promyšlené zpracování tzv. ' profesí', které umožňují, aby byly jednotlivé rozvody a technologická zařízení hned dle projektové dokumentace realizovány.

Odhoďte zábrany a pusťte se do výstavby rodinného domu, který bude jen váš a bude vám dělat dlouhodobě radost.'


Potřebujete se na cokoli zeptat, nebo s čímkoli poradit? Sjednejte si zdarma bezplatnou konzultaci.