Inspirujte se: Originální nástěnné dekorace promění váš interiér k nepoznání. Zobrazit fotky zobrazit 6 fotek

Už vás nebaví obrázky v rámečku, tapety nebo plakáty na stěnách? Zkuste něco neotřelého. Na stěny můžete pověsit cokoliv, co se tam dá přidělat. Máme pro vás pár typů pro inspiraci. Možností je nespočet. Co třeba krásný zdobený rám bez obrazu. Na barevné stěně se bude krásně zajímat. Obměnou můžou být barevné rámečky na bílé stěně. Dodají vašemu interiéru hravost.

Do kuchyně nebo jídelny můžete jako dekoraci použít malované talíře, nebo barevné ošatky. Pokud nemáte malované talíře, můžete si je vytvořit. Na internetu najdete způsoby, jak pomalovat porcelán. Stanou se tak originálním uměleckým dílem, které ozdobí váš interiér.

Chodíte všude pozdě? Možná byste měli mít doma hodiny a ne jen jedny. Hodiny různého typu a velikosti dejte na stěnu k sobě, vytvoříte orginální dekoraci a už nikdy nepřijdete pozdě. Ideálně se hodí k industriálnímu stylu bydlení

Na zeď se dá pověsit cokoliv. Kolo, které jste přes zimu schovávali ve sklepě, si klidně pověste nad gauč v obýváku. Pokud máte ještě schovanou starou ukrajinu po dědečkovi, neschovávejte ji, bude se ve vašem interiéru krásně vyjímat. 

Pokud jste milovníci rodinných fotek, dejte jim trochu jinou formu. Zkuste dát každému obrázku jiný rámeček. Můžete vybírat z mnoha možností, nebo si je i vyrobit samy. 

Milovníci rostlin je chtějí mít většinou všude. Sehnat se dají květináče přímo na stěnu, nebo různé konstrukce pro popínavé rostliny. Nic nezútulní interiér tak jako malá džungle rostlin.

Nejen pro milovníky boho stylu jsou tu různé dekorace z provázků, které si můžete vyrobit samy doma. Vlastní fantazii se meze nekladou. Využít můžete také různé přírodní materiály. 

 

Zdroj: ČESKÉSTAVBY.cz, shutterstock.com