Nábytek
Dostali jste se do stádia dokončení svého nového domu, kdy jeho interiér vybavujete nábytkem? Co je vlastně tvorba interiéru, jak má vypadat spolupráce s architektem a jaké nástroje máme pro návrh vnitřního vybavení domu nábytkem, ale i dalšími doplňky, k dispozici? A jaký nábytek se kam vlastně vůbec hodí a čeho se vyvarovat?