Kovové šatní skříně a regály

Kovové šatní skříně a regály

Zatímco kovové šatní skříně jsou především neodmyslitelnou součástí každého provozu, kovové regály se velmi dobře uplatní i u vás doma.

Znáte moderní typy úložných prostor?

Znáte moderní typy úložných prostor?

Ukládání ošacení, různých předmětů a zrovna nepotřebného vybavení, knih, nádobí, hraček a jiných předmětů. Na to všechno jsme vždy potřebovali a nadále potřebujeme úložné prostory. Změnil se však styl vybavování domácností tímto nábytkem. O které typy úložných prostor je dnes největší zájem?

Policové regály pro všestranné použití

Policové regály pro všestranné použití

Hledáte policové regály, které si na nic nehrají a můžete je použít opravdu všestranně? Sklep, garáž či komora jsou bez pevných a trvanlivých regálů k ničemu. Veškeré věci je třeba uložit přehledně a to tak, abychom na ně kdykoli snadno dosáhli.

Pro školní nábytek je důležitá ergonomie

Pro školní nábytek je důležitá ergonomie

Chcete, aby právě vaše děti chodily do školy rády? Zaměřte se především na školní nábytek, který by měl společně s nimi růst. Umožníte tak svým žákům a ratolestem příjemně trávené vyučování i volný čas o přestávkách.

Relaxační křeslo jako designová lahůdka

Relaxační křeslo jako designová lahůdka

Představujeme vám designovou lahůdku a vynikající relaxační pomůcku v jednom, křeslo OVO. Název vychází z latiny a křeslo má skutečně tvar vejce (ovo = latinsky vejce).

Potřebujete účelný i moderní dílenský nábytek?

Potřebujete účelný i moderní dílenský nábytek?

Dílenský nábytek najde uplatnění především v náročnějších podmínkách montážních a balicích pracovišť, v profesionálních i domácích dílnách. Jaké jednotlivé prvky přitom nabízí a jaké jsou jejich vlastnosti?

Pohodlí v ergonomické židli

Pohodlí v ergonomické židli

Pohodlné posezení není důležité jen doma, když odpočíváte. Jste-li zaměstnaní v kanceláři, IT pracovišti a jinde, kde se především sedí, ovlivní správné posezení nejen vaši kondici a zdraví, ale i výkon. Pokud budete třetinu týdne trávit na nekvalitní a nevhodné židli, může tento fakt z dlouhodobého hlediska přinést fatální následky.

Jak správně vybrat vybavení kanceláře?

Jak správně vybrat vybavení kanceláře?

Dopřejte si vysoký standard za nízké ceny. Stačí moudře investovat do osvědčených materiálů a funkčních propracovaných detailů a vaše kancelář se promění v komfortní pracovnu.

Znáte pravidla údržby nábytku?

Znáte pravidla údržby nábytku?

I o svůj nový nábytek, stejně jako o cokoli jiného, musíme řádně pečovat. Stejně je i nutné se k nábytku správně chovat, byť jde o předměty neživého charakteru. Mnoho lidí už pochopilo, že živou přírodu je třeba chránit, k výrobkům z ní pocházejících se už však chováme jinak.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Jako jste ve své domácnosti vlastním pánem, tak i při práci jste vlastním šéfem. Je pouze na vás, kde a v jakých prostorách si domácí pracovnu zařídíte a jaký si pořídíte nábytek. Při výběru kancelářského nábytku se nenechte zlákat jen estetickým vzhledem. Na prvním místě by měla být funkčnost a co se týče kancelářské židle, především kvalitní pohodlí. Při výběru židle a stolu se řiďte pravidly, které vám pak usnadní práci a ušetří záda.

Vybíráte kancelářskou židli?

Vybíráte kancelářskou židli?

Věděli jste, že každý člověk prosedí až polovinu svého života? Bohužel nutno říct, že většina z nás trpí bolestmi zad, které velkou měrou způsobují nekvalitní židle či sedací soupravy. Pokud pracujete v kanceláři a na židli trávíte většinu pracovní doby, určitě by vám nemělo být lhostejné, na jaké židli sedíte. Mnohdy nemusí být problém v samotné židli. Průzkumy totiž ukázaly, že 70 % z nás neumí správně sedět.

Zařizujeme domácí pracovnu

Zařizujeme domácí pracovnu

Nosit si práci domů není nic příjemného, pracovat však doma ve vlastní kanceláři je již mnohem příjemnější. Jste pánem svého času a je jenom na vás, jak si práci doma co nejvíce zpříjemníte. Dokážete se pak lépe vyrovnat se stresem a vysokým pracovním vytížením. Jak si takovou domácí pracovnu správně zařídit?

Nápady vdechnou život kanceláři

Nápady vdechnou život kanceláři

Hlavním hlediskem při zařizování kanceláře je většinou v první řadě účelnost a praktičnost. Výsledkem pak bývá kancelář, ve které, i když je vybavena dokonale účelným pracovním nábytkem a nejmodernějšími přístroji, stále něco jakoby chybí a pracovníci se zde necítí dobře.

Často přitom stačí pouze dovybavit kancelář vhodnými a nápaditými doplňky, které dokáží pracovní prostředí oživit a zpříjemnit, aniž by při práci rozptylovaly pozornost. Výrobou originálních doplňků do kanceláře se zabývá stále více firem a designérů. Je tedy opravdu z čeho vybírat a nemusíme přitom sahat příliš hluboko do kapsy.