Originální hřiště pro každé dítě Zobrazit fotky zobrazit 9 fotek

Herní prvky značky SAPEKOR® splňují přísné normy, které jsou platné pro soukromá i veřejná dětská hřiště. Značka SAPEKOR® nabízí oblíbené herní prvky, jako jsou prolézačky, pískoviště, různé domečky, klouzačky, lanové prvky a hlavně oblíbené houpačky. Nabídka je navíc rozšířena o množství kreativních řešení, která spojují více různých aktivit.

Herní prvky SAPEKOR® rozvíjí dětskou obratnost, zdatnost, vůli, odvahu a zdravé sebevědomí, ale také vynalézavost a fyzickou a psychickou rovnováhu. Ovšem důvodů pro výběr herních prvků SAPEKOR® je více.

Jedním z nich je konstrukce z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena, proto nemůže časem docházet k odlupování laku. Horní vrstva chromu díky přísunu kyslíku zajišťuje, že povrch zůstává neměnný. Z nerezové oceli je také spojovací materiál a závitové tyče lan a sítí!
Dalším důvodem jsou plastové prvky z HDPE (high-density polyethylene), které zajišťují barevnost herních prvků SAPEKOR®. Prvky z HDPE jsou barevně a UV stálé, nenasakují vodu a neodlamují se po vrstvách. Nevznikají proto žádné odlomky a třísky.

Použitá lana mají průměr 16 mm, přičemž se každé lano skládá z 6 točených ocelových pramenů. Každý pramen je opatřen polyesterovou přízí, která je vysoce odolná vůči otěru a je barevně stálá. To samé platí i pro sítě.
Herní prvky SAPEKOR® zaručují maximální bezpečnost, přitažlivost a atraktivitu pro volný čas vašich dětí. Hodí se na menší i velká dětská hřiště, ale do soukromých zahrad. Dětská hřiště jsou důležitý dětský prostor rozvíjející dětskou fantazii a motoriku. SAPEKOR® navíc nabízí řešení, která zapojí do hry i rodiče. Zahradní hřiště tak mohou být zábavou pro celé rodiny. Městská hřiště či hřiště ve školkách a školách jsou pro změnu ideální příležitostí dětí ke kolektivní zábavě a hrám s novými kamarády.

Herní prvky SAPEKOR® nabízí pružinovky v různých provedeních s motivy zvířátek, ale i jinými, pískoviště různých velikostí, prolézačky a domečky, kolotoče, houpačky ve variantách pro děti i rodiče, ale též různé sestavy.
Zdroj: www.profi-terasy.cz