Zdravý spánek není zadarmo

Zdravý spánek není zadarmo

Při spánku načerpáváme nové síly, celé tělo se uvolní a odpočívá. Zdravý spánek je základem našeho života a základem zdravého spánku je kvalitní postel, matrace a rošt.

Bez roštu není postel!

Bez roštu není postel!

I sebelepší matrace nebude tělo ideálně podpírat bez pomoci dobrého roštu, který zajistí její dokonalé větrání i rozložení hmotnosti vašeho těla.

Vyberte si matraci „na tělo“

Vyberte si matraci „na tělo“

Nejen matraci, ale i rošt si vybírejte „na tělo,“ tedy pro své individuální potřeby. Matrace musí být pohodlná a v případě zdravotních potíží musí umět pomoci.

Teprve zdravé spaní dodá sílu

Teprve zdravé spaní dodá sílu

Věnujte dostatečnou pozornost zdravému spánku, pořiďte si kvalitní lůžko, rošt i matraci a využijte aktuálních slev e-shopu.

Dobrý spánek nad zlato

Dobrý spánek nad zlato

Chcete spát opravdu kvalitně a v posteli se cítit dobře? Musíte si pořídit kvalitní postel s kvalitním roštem i matrací. Důležitá je i přikrývka a její povlečení.

Dopřejte si klidný spánek v harmonické ložnici

Dopřejte si klidný spánek v harmonické ložnici

Vybavujete svou ložnici? Určitě nešetřete na jejím vybavení, především pak na posteli, která by měla umožnit kvalitní a vydatný odpočinek. Důležité jsou však i úložné prostory a vůbec váš celkový dojem z pohodlného bydlení ve svém soukromém, intimním prostoru.

Jak zařídit dětský pokoj?

Jak zařídit dětský pokoj?

Zařizování dětského pokoje je pro rodiče vždy tvrdý oříšek. Děti rostou a jejich nároky se mění každý rok. Rodiče by měli brát v úvahu především individualitu a potřeby svého dítěte. Je však několik důležitých zásad, na které by při tvorbě dětského pokoje měli myslet vždy. Jaké jsou tyto zásady?

Investujte do zdravého spaní

Investujte do zdravého spaní

Zdravé spaní má pro naše zdraví zásadní význam. U postele musíme ještě více než u jiného nábytku hledět na funkčnost a nejen estetičnost. Absolutně nejdůležitější jsou pak ty části, které vlastně na ustlané posteli nejsou vidět – matrace a rošt.

Odpočívejte a relaxujte na zdravotní matraci

Odpočívejte a relaxujte na zdravotní matraci

Zdravý spánek je zárukou nejen dobré nálady, ale i zdravého, příjemného a hlavně plnohodnotného života, bez zdravotních omezení. Jak dokazují statistiky, které zpracovávají údaje lékařů, má 70% z nás zjevné potíže s páteří. Právě proto není vůbec od věci uvažovat o spaní na kvalitní matraci.

Aby se vám z matrace nechtělo vstát

Aby se vám z matrace nechtělo vstát

Vyberete-li si opravdu tu ideální matraci právě pro vás, nebude se vám z ní ani chtít vstávat. Jedině na dokonale ergonomické matraci se správnou tuhostí materiálu a vybraným správným typem roštu si totiž pořádně odpočinete.

Kvalitní matrace za minimální cenu

Kvalitní matrace za minimální cenu

Všichni to známe - do nového dne se nám vstupuje mnohem lépe, když se dobře vyspíme. Během spánku se tělo regeneruje a mysl odpočívá. Výběr matrace a lamelového roštu by se proto rozhodně neměl brát na lehkou váhu.

Vybíráte matraci a nevíte si rady?

Vybíráte matraci a nevíte si rady?

Jedním ze stavebních kamenů našeho zdraví a spokojeného života je bezesporu kvalitní spánek. Zda se dobře vyspíte a nebudete trpět bolestmi zad, pak do značné míry závisí právě na výběru matrace.

Dopřejte si sladké sny

Dopřejte si sladké sny

Spánek patří k tomu nejcennějšímu, co člověk má. V posteli strávíme asi jednu třetinu života, proto výběr postele nesmíme zanedbat. Bolí vás záda, nebo klouby, spíte špatně? Pokud jste se rozhodli změnit způsob vašeho ležení ve prospěch zdraví a pohodlí, obraťte se s důvěrou na ty, kteří této problematice rozumí. Tam, kde se věnují po desetiletí výrobě nábytku, poznáte okamžitě cit pro tvar, důraz pro detail – prostě kvalitní řemeslo.

Život na vysoké... posteli

Život na vysoké... posteli

Není nad zdravý a kvalitní spánek. Pokud ráno vstáváte svěží a odpočatí, velký podíl na tom má postel, která je základem vašeho dobrého spánku. Právě spojením kvalitní postele, správné matrace a roštu si zajistíte dokonalý spánek...
A co když je postel současně skříní? Chcete spánek v bezprachové výšce, pohodlně vstávat či chytře využívat úložného prostoru?

Přemýšlíte o zdravém spaní?

Přemýšlíte o zdravém spaní?

Každý z nás čerpá svou energii ve spánku, ale spíme kvalitně? Vliv na náš spánek, při němž si odpočineme a regenerujeme se, má zejména naše postel tzn. matrace, rošt i lůžkoviny a prostředí ložnice. V dnešním konzumním stylu života jsou nespavost, bolesti zad a nepříjemné migrény běžnými stavy, které se ve společnosti vyskytují poměrně často. Tyto problémy leckdy způsobuje špatný spánek, takže trpíte-li takovými nepříjemnostmi a necítíte se po ránu zrovna svěží a nabití energií, začněte přemýšlet o lepším spaní.

O kvalitě spánku rozhoduje povlečení

O kvalitě spánku rozhoduje povlečení

Příčin nespavosti může být hned několik. Mezi ty nejčastější patří různá onemocnění, náš spánek ovšem do značné míry ovlivňuje také prostředí, kde odpočíváme. Je to především kvalita lůžka a také ložního prádla. Správná volba nám v tomto případě zaručí nejen to, že rychle usneme a celou noc strávíme v klidu a v pohodě, budeme navíc vstávat svěží, odpočatí a nebudeme cítit bolest zad.